top of page
ALA CYA "alchemic movement concert" / Bliss House
ALA CYA "alchemic movement concert" / Bliss House

Fr., 24. Mai

|

Krakow

ALA CYA "alchemic movement concert" / Bliss House

The indie artist's cinematic music is a fresh mix of spherical pop and ethno-electronic sounds. The alchemic concert will take place in a drug-free space. You can expect a safe space in which you can connect with the music and, if you wish, give your body intuitive expression.

Time & Location

24. Mai 2024, 19:00 – 21:00

Krakow, Zakamycze 37B, 30-240 Kraków, Polen

About the event

„Alchemic movement concert“ jest taką formą koncertu Ali Cyi, która wprowadza serce, duszę i ciało w wibracje. Oczekuje cię alchemiczny koncert połączony z „Ecstatic Dance Set”.

Gdzieś pomiędzy światłem a ciemnością powstaje muzyka Ali Cyi, 29-cio letniej artystki mieszkającej na stałe w starym busie VW i podróżującej nim po Europie. Jej muzyka jest alchemią dźwięków, powstałą z elementów przyrody. Przysłuchuje się wiatrom oraz morzu, łączy się z Ziemią i pozwala swej twórczości dojrzewać na słońcu. Brzmienie jej głosu, mocne a zarazem delikatne, porywa ostrożnie swą publiczność w ukryty świat podświadomości wraz z jego całą magią. Ala Cya opowiada się za sprawiedliwością, równouprawnieniem i środowiskiem naturalnym – odważna bojowniczka współczesności, która nosi swe serce na rękawie. Filmowa muzyka tej niezależnej artystki to świeża mieszanka sferycznego popu i elektronicznych dźwięków ethno.

Ala Cya opublikowała w ostatnich dwóch latach swą debiutancką płytę „Reflection” oraz kolejną pt. „Invisible Worlds”, by obecnie poświęcić się na Wyspach Kanaryjskich jako autorka i producent tworzeniu drugiego EP „Elements“. Ala Cya pragnie nową płytą aktywnie zwrócić uwagę na przyrodę i pilną potrzebę traktowania jej z szacunkiem. Z końcem 2024 roku płyta „ELEMENTS” zostanie opublikowana.    Koncert ruchu odbywa się w pomieszczeniu wolnym od używek. Oczekuje cię bezpieczna przestrzeń, w której możesz się połączyć z muzyką oraz, jeżeli tego zapragniesz, możesz pozwolić swojemu ciału na swobodną, intuicyjną ekspresję. Podczas tego "ecstatic dance- set" nie ma rozmów, traktujemy siebie nawzajem z szacunkiem i uważamy na siebie. Koncentruj się na muzyce i na tym, jak wpływa ona na ciebie i twoje ciało. Jeżeli nie chcesz tańczyć, a wolisz po prostu „słuchać i odczuwać", to jest to też w porządku.

Tickets

 • Bilet

  From 20,00 PLN to 60,00 PLN
  • 45,00 PLN
   +1,13 PLN service fee
  • 20,00 PLN
   +0,50 PLN service fee
  • 60,00 PLN
   +1,50 PLN service fee

Total

0,00 PLN

Share this event

bottom of page